לייעוץ מקצועי והצעת מחיר
חייגו: 08-8596654
phone6, phone, contact, telephone, support, call
חפש

כורכרית


כורכרית – אבן מדהימה לשימושים שונים
כורכרית היא אבן עשויה בטון לבן עם חומרי כורכר טבעי וצבעים שונים. לאחר עיבוד כל החומרים ביחד והכנסתם לתבניות נוצרים בלוקים בגדלים שונים. אחת הדרכים להביא את כורכרית לגודל הרצוי היא על ידי ניסור הבלוק שנוצר. כורכרית מנוסרת היא כורכרית בעובי של כ-2.5 ס"מ. כורכרית מבוקעת היא תוצר של ביקוע כורכרית ויצירת צורות שונות של לבנים, בגדלים ועובי שונים וחלק אחד אינו דומה לחלק שני. את האבן הזו אפשר לרכוש בצורות שונות במספר קטן של חברות בארץ. חשוב לבחור לעבוד רק עם אחת מהן ולא עם חברות קטנות ובלי מנוסות. כדי להבין למה, קראו את השורות הבאות.

איך לבחור את האבן המתאימה לכם?
  • חשוב לבחור כזו מקצועית, שחתוכה טוב, עשויה מחומרים טובים ושהיא יפה, בטיחותית ומתאימה לתקציב שלכם
  • חשוב לבחור לעבוד עם חברה שתסייע לכם בבחירה של כל הכתוב לעיל. על הלקוח להגיע אל אולם התצוגה של החברה, על מנת להתרשם ולקבל הצעת מחיר.
אדריכלים ומעצבים בוחרים לעבוד עם כורכריות וכדי לבחור את הסוג המתאים ביותר מבין הסוגים השונים הם נעזרים ביועצים. מעטים מבין קהל הלקוחות מבינים את ההבדלים בין כורכרית מבוקעת ל  כורכרית מנוסרת. בשל כך חשוב להתייעץ עם חברה מקצועית כדי לקבל הסבר ברור ומה ההתאמה שלה לסוגי פרויקטים שונים.

ובכל זאת, הסבר קטן?
חומר הגלם ממנו עשויות כורכריות מתאים לבניית קירות פנימיים וחיצונים כאחד. כל סוג למטרתו הוא כורכריות מסוג קיסר מתאימה לקירות חיצוניים, קופינג מתאים יותר לגדרות ויש אפילו כורכריות מרוקאיות שמתאימות לקירות פנימיים.

רוצים ללכת על זה. איך לבחור בעל מקצוע טוב?
חשוב לעבוד עם חברה שמכירה את העבודה בשטחים ציבוריים. זה דורש ידע באישורים הנדסיים, ידע בחומרים מיוחדים שישאירו את האבנים צמודות לקרקע, בטיחותיות וחזקות. חשוב לבחור בחברה שעובדת עם חומרי גלם טובים, שיש לה אישורי תקנים ושבעלי המקצוע שלהם מנוסים ומכירים את העבודה עם שטחים ציבוריים.
 
 
 
אבן סלע - המפעל לאבן חיפוי יצוקה  | אזור תעשייה באר טוביה |

שעות פעילות  : א-ה 08:30 – 16:00
לייעוץ מקצועי והצעת מחיר חייגו 08-8596654