לייעוץ מקצועי והצעת מחיר
חייגו: 08-8596654
phone6, phone, contact, telephone, support, call
חפש

בריקים

כל חובבי העיצוב נקראים לסדר !
יש טרנד חדש בתחום עיצוב הפנים והוא חיפוי קירות באמצעות בריקים, בעיקר בסלון ובמטבח אבל גם בחדר הרחצה. חיפוי זה מעניק אווירה ייחודית שמשלבת קלאסיות ומודרניות שמשדרגת בקלות כל חלל בבית. מאמר זה יספר הכל על הטרנד העיצובי שכבר הפך למאסט.
 
גם אתם יכולים ליהנות מהטרנד שסחף את כולם
כיום כמעט כולם שימוש בחיפויי קירות כאלה או אחרים, למשל קבלנים מבצעים חיפויי קירות חיצוניים ואדריכלים ממליצים לבצע חיפויים פנימיים. אפילו אולמות אירועים או מפעלים כוללים בימינו חיפויי קירות חיצוניים – מה שאומר שכנראה לא מדובר בטרנד חולף אלא בהרבה יותר מזה.
כדאי לזכור שבניגוד לצבע או סיד חיפויי קירות הם תמידיים. המשמעות היא שיש להקדיש לנושא תשומת לב מיוחדת ומחשבה מראש. למשל, להתייעץ מראש עם אנשי מקצוע רלוונטיים, לבקר בתערוכות מקצועיות, להתרשם מעבודות חיפוי שנעשו בבתים אחרים ועוד. כמו כן, מומלץ להתחיל בקטן (למשל חיפוי של קיר אחד או שניים) כדי להתרגל לרעיון.
 
הדבר הכי חשוב – לפנות למקצוענים בתחום
הדבר הכי חשוב בתחום הבריקים הוא להתקין אותם באמצעות אנשי מקצוע מיומנים. כך ניתן להבטיח שהבריקים שלכם יעמדו בתקן הישראלי המחמיר ושהם עברו בקרת איכות. כמו כן, מומלץ לרכוש את הבריקים מידיה של חברה מנוסה כמו חברת אבן סלע – המפעל לאבן חיפוי יצוקה
החברה מייצרת את כל מוצריה בישראל בהתבסס על ידע אמריקאי בן 50 שנה. שילוב זה מאפשר ליהנות גם מניסיון רב שנים וגם לתמוך בכלכלה הישראלית. פנייה לחברת אבן סלע מבטיחה עבודה בטיחותית, נקייה ואסתטית במחיר שווה לכל נפש וכיס.
החברה ביצעה פרויקטים רבים ברחבי הארץ, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי, למשל חיפוי פנימי וחיצוני של בניינים רבי קומות, בתי ספר, קניונים ובתים פרטיים. החברה מעניקה ייעוץ אישי לכל פונה, מתאימה את הבריקים לעיצוב הקיים אצלכם וכוללת צוות שעומד לרשותכם בכל בעיה. מסתבר שלשדרג את הבית יכול להיות קל אם פונים למומחים.

צרו איתנו קשר והבטיחו לעצמכם חיפויי קיר שמשלבים עיצוב ואיכות. 
 
 
  אבן כורכרית
 
 
 
  ריצופים
 
 
 
  בתי עלמין
 
 
 
  כורכרית
 
 

קטלוג

 
 
אבן סלע - המפעל לאבן חיפוי יצוקה  | אזור תעשייה באר טוביה |

שעות פעילות  : א-ה 08:30 – 16:00
לייעוץ מקצועי והצעת מחיר חייגו 08-8596654