לייעוץ מקצועי והצעת מחיר
חייגו: 08-8596654
phone6, phone, contact, telephone, support, call
חפש

בריקים

כולנו רוצים שהבית שלנו יהיה בסטייל יוקרתי, ייראה כאילו יצא מתוכנית בערוץ החיים הטובים, יהיה יוצא דופן מבחינה עיצובית או סתם יתאים לטרנד הכי חדש בתחום הלבשת הבית. בריקים לחיפוי הקירות עושים את כל זה והרבה יותר ובניגוד לטרנדים אחרים- זה כבר מזמן לא טרנד אלא ממש מאסט עיצובי.
 
איך עושים את זה בהצלחה?
כדי להשיג את האפקט המיוחל מומלץ להתאים את צבע הבריקים וגודלם לעיצוב הבית, אבל מכיוון שכיום יש בריקים במגוון של גדלים וצבעים מדובר במשימה קשה במיוחד. חשוב לזכור שחיפוי קירות פנימיים או חיצוניים מצריך הבנה של חומר הגלם. פשוט לא כל חומר גלם מתאים לכל בית ולכל מקום, למשל: בחיפוי קירות חיצוניים עושים שימוש בחומרים שונים מאלו שבהם מחפים קירות פנים.
 
אז מה עושים?
מומלץ לעשות את אחד משני הדברים הבאים ועדיף את שניהם :
  1. להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום העיצוב, למשל מעצב פנים ולהתרשם מעבודות קודמות שביצע בבתים של אחרים.
  2. להציץ בקטלוגים של עיצוב ולראות מה הולך היום. למשל, כיום הטרנד הוא לחפות רק קיר אחד או שניים ואת השאר לצבוע.
כאשר מחליטים לבצע חיפוי של הקירות מומלץ לשכור את שירותיו של בעל מקצוע. זו הדרך להבטיח חיפוי מקצועי, יעיל, אמין, מהימן וכמובן עלויות נמוכות ככל האפשר. חשוב גם לבחור באדם בעל ידע וניסיון בתחום – ככה בעת הצורך לתחזוקה או תיקונים יהיה למי לפנות.
 
לאיזו חברה לפנות?
מומלץ לפנות לחברת אבן סלע שמבססת את פעילותה על ידע בן חצי יובל שנים. בחברה ניתן לרכוש בריקים וחיפויים לקירות פנימיים וחיצוניים, ליהנות מייעוץ ומליווי לכל אורך הדרך, לקבל תשובות לכל השאלות וליהנות ממגוון רחב של אפשרויות. אחת מהן בטח תתאים לכם.
חברת אבן סלע מספקת את מוצריה למגזר הפרטי והציבורי וכן לבניינים רבי קומות, לבתי ספר, לקניונים ולבתים פרטיים. בכל מקום שבו היא פועלת החברה מתאימה את מוצריה לעיצוב ולאלמנטים השונים שקיימים בו – עובדה שהופכת את הבחירה בה לבחירה הנכונה. צרו קשר כאן
 
 
אבן סלע - המפעל לאבן חיפוי יצוקה  | אזור תעשייה באר טוביה |

שעות פעילות  : א-ה 08:30 – 16:00
לייעוץ מקצועי והצעת מחיר חייגו 08-8596654